Zapomniałem hasłaUtwórz nowego użytkownika
  • Wysyłka gratis > 150 zloty
  • Szeroka gama produktów
  • Konkurencyjne ceny
  • Ponad 40.000 produktów przemysłowych
Choose language

O nas

ROYKON

Przedsiębiorstwo założono na bazie odnoszącego sukcesy duńskiego przedsiębiorstwa Fittings Specialisten, które zostało założone w roku 1994 przez panów Finn Roy oraz Jens Rask.

Pierwsze przedsiębiorstwo rozpoczęło sprzedaż armatury wyłącznie ze stali nierdzewnej, lecz dziś jest jednym z wiodących duńskich dostawców armatury i oferuje różne produkty wszelkich typów i marek. Agresywna polityka cenowa doprowadziła do odniesienia sukcesu.

Przywiązując dużą wagę do strukturyzacji oraz inwestycji w automatykę (robot magazynowy), duńskie przedsiębiorstwo macierzyste stało się tak efektywne, że narodził się pomysł szerszego wykorzystania systemu oraz wejścia na rynki międzynarodowe. W tym celu założono firmę ROYKON.

Dzięki naszej strukturze oraz automatyzacji, jesteśmy gotowi, aby wejść na następny poziom i realizować nasz cel: dostawy pozbawione błędów i których realizacja jest tak szybka, jak to tylko dla człowieka jest możliwe.

O ROYKON/FITTINGS SPECIALISTEN

Nasi klienci na myśli wszystko. To ci żyjemy, więc obsługa klienta jest bardzo ważne.

Poniżej znajdują się nasze wytyczne dotyczące obsługi klienta:

Nasi klienci są podawane z uprzejmości i szacunku.

Po otrzymaniu zamówienia od klienta, towary wysłane tego samego dnia. Jeśli nie jest to możliwe, klient musi zostać o tym poinformowany.

Posiada produkty, które zostały zamówione u dostawców, będziemy informuje klienta tego samego dnia i zapisać go na banknocie faktura / dostawy. Koszt frachtu nigdy zapowiadane kiedy odesłać rozkazy.

Navervej 8
DK-7000 Fredericia
CVR: DK 17 82 28 37
Tel.: +45 75 945 955
sales@roykon.com