Zapomniałem hasłaUtwórz nowego użytkownika
  • Wysyłka gratis > 150 zloty
  • Szeroka gama produktów
  • Konkurencyjne ceny
  • Ponad 40.000 produktów przemysłowych
Choose language

Robot

Robot magazynowy

Zrobiliśmy pierwszą inwestycję w 2005 r. oraz w roku 2013 podwoiła w system załadunkowy Univeyor, który został zainstalowany w naszym magazynie. Dzięki tej inwestycji, możemy obsługiwać 3000 linii produktowych podczas normalnej ośmiogodzinnej zmiany. Jesteśmy nadal szybko się rozwija, i ​​chcesz się upewnić, że jesteśmy na szczycie zapotrzebowania.

System obciążenia Univeyor obecnie składa się z 2 linii, które mają 40 metrów długości i 7 metrów wysokości. Trzymają 8900 Palety z tworzyw sztucznych, które mogą być podzielone na maksymalnie 16 pól. Kiedy pełna, zawiera ponad 30.000 różnych okuć w około 33.000 pól.

System załadunkowy Univeyor charakteryzuje się wielorakimi zaletami:

Towary do operatora, a nie operator do towarów. Dzięki temu zostaje znacznie skrócony czas pakowania, co prowadzi do obniżonych kosztów.

Zapewnia bardzo dobrą ergonomikę oraz środowisko pracy dla pracowników.

Wysoka pojemność oraz redukcja przestrzeni o 60-70% w porównaniu z tradycyjnym magazynem także prowadzi do obniżki kosztów.

4-5 razy szybsze i bezbłędne pobieranie produktów, dzięki czemu dostawy są bardziej pewne.  

Prosta i efektywna kontrola magazynu wraz z automatycznym przeliczaniem. 99% zamówień jest obsługiwana w już w dniu ich otrzymania.
O ROYKON/FITTINGS SPECIALISTEN

Nasi klienci na myśli wszystko. To ci żyjemy, więc obsługa klienta jest bardzo ważne.

Poniżej znajdują się nasze wytyczne dotyczące obsługi klienta:

Nasi klienci są podawane z uprzejmości i szacunku.

Po otrzymaniu zamówienia od klienta, towary wysłane tego samego dnia. Jeśli nie jest to możliwe, klient musi zostać o tym poinformowany.

Posiada produkty, które zostały zamówione u dostawców, będziemy informuje klienta tego samego dnia i zapisać go na banknocie faktura / dostawy. Koszt frachtu nigdy zapowiadane kiedy odesłać rozkazy.

Navervej 8
DK-7000 Fredericia
CVR: DK 17 82 28 37
Tel.: +45 75 945 955
sales@roykon.com